Endüstriyel Bulaşık Makinesi

📳İstanbul Genelinde Hızlı Servis İmkanı📳

Endüstriyel Bulaşık Makinesi

8 Haziran 2023 ENDUSTRİYEL BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ 0
Endüstriyel Bulaşık Makinesi

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Nedir ?

Lokanta ve Restorant Tipi toplu yemek siparişlerine Karşılık veren firmaların çıkan bulaşıklarını toplu olarak yıkayacak… Normal bulaşık makinelerinden daha geniş bir iç ve dış hacme sahip Sanayi Tipi Bulaşık Makinelerine. Endüstriyel bulaşık makinesi denir.

Evlerimizde Günlük hayatta kullandığımız bulaşık makinelerini, Cafe ve lokantalarda hatta Catering firmalarında kullanımı yetersiz geldiğinden sürekli çalışmaya ve  paslanmalara  dayanıklı krom kaplamalı büyük bulaşık makineleridir. Bu Makineler Sektöre oldukça fayda sağlayan olmazsa olmazlardandır.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Kullanım Alanları

<yoastmark class=

Yemek siparişlerine karşılık veren ve bünyesinde yemekhane barındıran her firmada Bulaşıkları toplu olarak Yıkama amaçlı bu devasa bulaşık makineleri. Genellikle oto sanayi, Fabrika yada şantiye alanlarına yakın konumda bulunan Hızlı bulaşık çıkan alanlarda kullanır. Bu sebepten Arıza Yapması durumunda Çalışanları ve iş akışını olumsuz yönde etkilemektedir. Ortada Bir kokuşturmaya sebep olacak endüstriyel bulaşık makineleri arızaları için sizlere gereken sizin kadar hızlı… Kaliteli Bir teknik servis ekibidir.

Endüstriyel Bulaşık Makineleri Servisi

İstanbul Endüstriyel Makineler servis hizmetleri veren firmamız Siz değerli Müşterilerinin taleplerine aynı gün en az 60 dakika içinde dönüş sağlayarak geçici çözüm üreten firmaların aksine Kalıcı ve Garantili İşçilikler ile Sizi ve iş yerinizin kalitesini olumlu yönde etkileme çabası vermektedir. Günün her saatinde güvenle arayabilirsiniz.

 Teknisyen Ekibimiz

Gün Boyu telefonunuzun diğer ucunda Bekleyen Müşteri temsilcilerimiz ve Hızlı Bir şekilde bulunduğunuz konuma ulaşacaktır. Ayrıntılı Bilgi almak yada Arıza kaydı oluşturmak için Burayı Tıklayınız

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın