Kvkk

📳İstanbul Genelinde Hızlı Servis İmkanı📳

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Bilgilendirme Metni

Veri Sorumlusu: Qn Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Tamircisi Telefon: 02122370322 Web Adresi: endustriyelmakineservisi.com

Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşleneceği: Veri sorumlusu olarak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek için gerekli olan kişisel verilerinizi işleyebiliriz. Bu bilgiler, talep edilen hizmetlerin sağlanması, teknik destek sunulması, ödemelerin gerçekleştirilmesi ve size bilgi gönderilmesi gibi amaçlarla kullanılabilir.

Toplanan Kişisel Veriler: İsim, telefon numarası, e-posta adresi gibi iletişim bilgileri gibi kişisel verileriniz, işlem yaptığınız ürün veya hizmetle ilgili bilgiler, ödeme bilgileri gibi veriler toplanabilir.

Kişisel Verilerin Paylaşılması: Kişisel verileriniz, yalnızca yasal düzenlemeler gerektirdiği durumlarda veya sizin açık rızanızla üçüncü taraflarla paylaşılabilir. Örneğin, teknik destek sağlamak için üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarıyla iletişim kurabiliriz.

Kişisel Verilerin Saklama Süresi: Kişisel verileriniz, işlenme amacının gerektirdiği süre boyunca saklanır ve daha sonra silinir veya yok edilir.

Kişisel Veri Sahiplerinin Hakları: Kişisel veri sahipleri olarak, kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili olarak aşağıdaki haklara sahipsiniz:

  • Kişisel verilerinize erişme
  • Kişisel verilerinizin düzeltilmesi
  • Kişisel verilerinizin silinmesi veya yok edilmesi
  • Kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz etme
  • Kişisel verilerinizin işlenmesinin sınırlanması
  • Kişisel verilerinizi taşınabilir bir formatta alma Bu haklarınızı kullanmak için veri sorumlusu ile iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel Veri Güvenliği: Kişisel verilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Bu nedenle, uygun güvenlik önlemleri alarak kişisel verilerinizi yetkisiz erişime, kayba veya hırsızlığa karşı korumak için gereken tüm önlemleri alıyoruz.

Değişiklikler: Bu bilgilendirme metni zaman zaman güncellenebilir. Güncellenmiş bir sürüm yayınladığımızda, bu sayfada yayınlanacak ve değişiklikler yürürlüğe girdiği tarihte geçerli olacaktır.

İletişim: Kişisel verilerinizle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşın: Qn Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Tamircisi Telefon: 02122370322 Web Adresi: endustriyelmakineservisi.com

Randevu Alın