Brülör Servis Hizmetleri

📳İstanbul Genelinde Hızlı Servis İmkanı📳

Brülör Servis Hizmetleri

19 Şubat 2024 BRÜLOR SİSTEMLERİ SERVİSİ 0

 

Brülör Nedir ?

Genellikle… Isıtma Amaçlı kullanılan Yapı veya Cihazdır…  Yakıtını Yakıcı Sıvı veya Gaz Şekilde alır ve Yakıtı ateşleyerek ısı üretirler… Daha sonra bu ısı çeşitli amaçlar için Kullanılabilir. Örneğin Su Isıtmak Yemek pişirmek yada bulunduğunuz alanı ısıtmak bu amaçlardan sadece! bir kaçıdır.

Bir brülör, genellikle bir gaz kaynağından (doğalgaz, propan vb.) veya sıvı yakıt tankından yakıtını alır. Bu Yakıt! Bir kıvılcım yada diğer ateşleme mekanizmaları tarafından ateşlenerek brülörün içindeki bir bölümde yanmaya başlar… Brülör tasarımları! kullanılacak alanlara ve amaçlara göre değişim göstermektedir. Bu sebeple. Sabit Bir şekli yoktur. Örneğin, evdeki ocaklarda kullanılan brülörler farklı olabilirken Aynı zamanda Endüstriyel bir fırın üzerinde! Daha Farklı bir şekilde Görünebilirler.

     Piknik Tüpü adını verdiğimiz 2 kiloluk küçük tüplerin üzerinde Bulunan ve halk dilinde Şapka Adı verilen o yuvarlak ve ateşin yandığı mantara benzeyen cisim Küçük Tüp brülörüdür. Birde Sanayi Tipi Büyük tüpler için kullanılan daha büyük brülörlerde meydana gelen tıkanıklık paslanma kırılma ve uzun süre kullanıldığı için erimeye başlamış Brülörlerin Teknik bakım ve onarım işlerini üstlenmekteyiz…

   Değerli Ziyaretçilerimiz… QN Endüstriyel Makine servisi olarak Garantili işçilik ve garantili parça değişimi hizmetlerimizden Gün içinde arayarak %20 indirimle faydalanabilirsiniz. Günün her saatinde arayabileceğiniz. Telefon numaralarımız Görsellerde ve iletişim sekmesinde Yer Almaktadır.

Gün İçinde Bizleri arayarak aynı güne randevu alabilir ve çalışmalarınıza ara vermeden devam edebilirsiniz. Genellikle Cafe Restorant ve Sanayi Bölgelerine hitap eden Toplu yemek hizmeti veren lokantaların. En ekonomik şekilde bütçe dostu fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.. QN Endüstriyel Makine Servisleri Firmamız ile iletişime Geçtikten sonra en fazla 60 dakika içinde Teknik Servis Ekiplerimiz Bulunduğunuz bölgeye intikal etmiş olacaklardır. Müşterilerinize Mahçup Olmadan Çalışmalarınıza Devam edebilmeniz için Mutlaka bizler ile iletişime geçmenizi Öneririz…

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın