Boyler Teknik Servisi

📳İstanbul Genelinde Hızlı Servis İmkanı📳

Boyler Teknik Servisi

9 Haziran 2023 BOYLER SERVİSİ 0
BOYLER TEKNİK SERVİSİ

Boyler Teknik servisi Hakkında Kısa Bir Bilgi aktarımından Önce  Boyler nedir ve Hangi Alanlarda Kullanıma Uygundur. Başlığı Altında Bir Açıklama Yapmak İstiyorum

Güncel olarak binalarımızda kullanılan sıcak su sistemi farklı yöntemlerle elde edilmektedir. Müstakil ve küçük binalarda ev ısıtma sistemleri olarak termosifon, şofben ve elektrikli kombiden faydalanılmaktadır.

BOYLER TEKNİK SERVİSİ

BOYLER TEKNİK SERVİSİ

Bakıldığı zaman, insanların kalabalık yaşadığı şehir hayatlarında ve faaliyet gösterdiği alanlarda bireysel sıcak su üretiminin yerine daha çok ekonomik düzeyde yararlar sağlayacak merkezi sıcak su hazırlama işlemleri geliştirilmektedir. Özellikle büyük faaliyet alanları olarak tanımladığımız, hastane, fabrika, kışla, otel gibi yerlerde günlük su tüketimi fazla olacağından dolayı bu tür büyük faaliyet alanlarına merkezi su hazırlama sistemleri yani boyler yapılarak yakıttan hem de insan gücünden enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Boyler, farklı ısı kaynaklarından elde edilen suyu depolamaya ve ihtiyaç olduğu zaman kullanmaya yarayan mekanik tesisat elemanıdır. Boyler aynı zamanda sıcak suyu hazırlamaya yarayan cihazlar olarak da tanımlanmaktadır.

Boylerin beslenmesinde 90-80 C sabir sıcak su gerekmektedir. Boyler yaz kış bütün yıl çalışmaktadır. Bu yüzden boylerin beslenmesinde ayrı bir kazan tercih edilmelidir.

Hijyenik Suya Kolay Erişim İmkanı

Solimpeks, bütün iklimlendirme ve sıcak su sistemlerindeki gibi boyler üretiminde de doğaya saygılı, etkili yenilenebilir enerji tüketimine ve konforlu yaşama öncülük ediyor. Solimpeks boyler modellerinin teknik özellikleri, suyun uzun bir süre sıcak kalmasına ve depolanan suyun hijyen açısından korunmasını sağlamaktadır.

Yakıt Tasarrufu İsteyenler İçin

Boyler, sizlere günün her saati sınırsız bir sıcak su kullanımının konforunu yaşatırken, yakıt tasarrufu yapmanızı da sağlamaktadır. Solimpeks, teknolojiyle birlikte büyüyen ve uzmanlığını yıllara yayan iklimlendirme tecrübesini ürünlerine yansıtmaktadır. Bununla birlikte ürünlerin uzun ömürlü olması için özel bir kaplama kullanılmaktadır. Boylerde kullanılan iç kaplama, boylerin iç yüzeyinde bulunan klor ve diğer aşındırıcı maddelere karşı koruyucu etkiye sahiptir. Bu sayede aşındırıcı maddelerden korunan boyler uzun yıllar boyunca konforlu ve tasarruflu kullanıma olanak sağlar.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın